Ευχαριστήριο

Με την παρούσα επιστολή η διευθύντρια, οι εκπαιδευτικοί και οι μαθητές του Δημοτικού Σχολείου Αντιμάχειας επιθυμούν να ευχαριστήσουν θερμά τους Απόφοιτους του ΔΣ Αντιμάχειας του σχολικού έτους 2019-2020 για τη δωρεά στο σχολείο μας ενός φορητού ηλεκτρονικού υπολογιστή.

Η προσφορά τους είναι ιδιαίτερα σημαντική, καθώς προέρχεται από  χρήματα που, με κόπο και μεγάλη προσπάθεια, είχαν συγκεντρώσει για την εκπαιδευτική τους επίσκεψη στη Βουλή των Ελλήνων και δεν πραγματοποιήθηκε λόγω covid-19.

Τους ευχαριστούμε πολύ!

Τους ευχόμαστε πάνω απ’ όλα υγεία και σύντομα να μπορέσουν να πραγματοποιήσουν μία αντίστοιχη δράση!

Επίσης, τους συγχαίρουμε για την απόφασή τους όχι μόνο να πραγματοποιήσουν δωρεές αλλά και να τιμήσουν το Δημοτικό τους!

Η Διευθύντρια του

ΔΣ Αντιμάχειας