Αγαπητοί γονείς,
παρακαλώ, όπως:
1)συμπληρώσετε την αίτηση, η οποία επισυνάπτεται και αναφέρεται στην επιλογή της Β΄ξένης Γλώσσας των μαθητών για το σχολικό έτος 2020-2021
2)την αποστείλετε με ηλεκτρονικό μήνυμα, σε όποια μορφή σας εξυπηρετεί, στην ηλεκτρονική διεύθυνση του σχολείου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με προθεσμία αυστηρά έως τις 12:00 την Πέμπτη 07/05/2020
3)σε περίπτωση που δεν είναι δυνατή η αποστολή ηλεκτρονικά, μπορείτε να την καταθέσετε στη Διευθύντρια του ΔΣ Αντιμάχειας 10:00-12:00 την Πέμπτη 07/05/2020
Η συμπλήρωση της αίτησης είναι απαραίτητη και θα καθορίσει τη δεύτερη ξένη γλώσσα (γαλλικά/γερμανικά) που θα παρακολουθήσει ο/η μαθητής/τρια τόσο στην Πρωτοβάθμια όσο και στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
Την αίτηση θα την βρείτε ΕΔΩ
Η Διευθύντρια
Καματερού Αικατερίνη